Dzienna analiza

SAMT 2006

Process 3-D

Published / by admin

Transakcja wystarczająco długo i zaczniesz zauważać pewne reguły regularne i potencjalnie destrukcyjne nawyki w handlu.Można ścigać transakcji, wchodząc w późniejszym niż strategia nakazuje, bo boją brakuje handlu. Możesz mieć problemy z opcjeonline gospodarstwa przez kilka zawirowań na rynku, ponieważ są niecierpliwi w oczekiwaniu na swoim zyskiem. Można zaryzykować zbytnio na każdej transakcji, zawsze znalezienie się za pomocą konta poważnie zmniejszoną po serii strat. Bez względu na szczególne nawyki są po zidentyfikowaniu ich, można użyć procesu 3-D, aby rozpocząć ich przezwyciężania.

Odkrycie

Stwierdzono występowanie problemu dotyczącego handlu jest zwykle związany z pewnym rodzajem emocji, które jest koniecznością, aby ciągle powtarzać swoich działań. Nieustannie narażając się zbytnio na każdej transakcji jest opteck albo z braku wiedzy platforma opinie 2016 opteck (patrz: Ustalenie Opcje binarne Pozycja Size ) lub opteck zniecierpliwienie pozwalając konto rosnąć w wolniejszym tempie, ryzyko kontrolowane.

Dla danego problemu, działa za pośrednictwem następujących trzech kroku, aby pomóc odkryć przekonania, które powodują problem.

  • Zadaj sobie pytanie, co masz uczucie, gdy pojawia się problem? Czy strach, nadzieja, chciwość, złość …?
  • Jaki jest Twój wewnętrzny dialog, jak występuje problem? Boisz biorąc straty? Boisz zysk zniknie? Boisz mieć IQ Option okazję, albo boi brakuje IQ Option opinie opcje binarne jednego? Czy jesteś chciwy i chce się więcej z handlu niż IQ Option może zaoferować, lub twój kapitał umożliwiający?
  • Izolowanie przekonanie, powodując ten wewnętrzny dialog. Jeśli ciągle ryzykować zbyt wiele na temat transakcji twoja wiara może być „Muszę wykorzystać właśnie teraz, bo kolejna okazja nie może wymyślić.” Topoption Oczywiście ta wiara jest platforma opinie 2016 Topoption fałszywa. Istnieje wiele możliwości handlowych, co Topoption oznacza ryzyko, można rozłożyć, i nie ma potrzeby podejmowania dużego ryzyka na jednym handlu. Ale dopóki wiara jest odkryta, a następnie logicznie zdyskredytowane, że będzie nadal siać spustoszenie w handlu.

Ustalać

Następnym krokiem jest określenie kursu akcji. Choć większość problemów można logicznie wyrzucić z odrobiną praktyce niektóre kwestie mogą wymagać dodatkowej uwagi. Może to oznaczać, rozmawiając z kimś, jak mentor lub opcje binarne prosząc innych forach, jak oni oszustwo opinie 2016 opcje binarne brokerzy zwyciężyli się emisyjnej / wiary, ale opcje binarne ostatecznie jest to czynność, w którym zdecydujesz się zrobić coś o problemie, a nie po prostu niech to zepsuć swój obrót.

Po odkryli wiara, takie jak „rynek zajmie moje pieniądze”, jeśli boją się podjąć transakcji, pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy można po prostu „logika” Twoja droga do nie słuchania wiary. W tym przypadku, na rynku nie ma motywacji, to po prostu jest. Jeśli przygotowane, dokładnie przetestowane strategie i mieć Plus500 solidne plan handlowych , to opcje binarne opinie Plus500 jest to nielogiczne przekonania. Z drugiej strony, jeśli Plus500 jesteś nieprzygotowany do obrotu, to wiara jest ważna i może trzeba bardziej dokładnie przygotować się do handlu. Podjęcie działań mających na celu udoskonalenie swoje podejście handlu, nauki, osobiście strategie badań na rachunku demonstracyjnym.

Twoim celem jest, aby podjąć działania, zarówno wewnętrznie, jak iw drodze swoje działania w celu przezwyciężenia tego problemu.

Projekt

Teraz mam nadzieję, że już uchwyt na ten temat masz do czynienia z. Ale praca nie jest wykonywana. Podczas gdy handel może być tylko lepiej, bardziej niż prawdopodobne, trzeba będzie wdrożyć projekt dla jak będzie obsługiwać ten problem powinien pojawić się w handlu ponownie.

Załóżmy, że masz trudny czas trzyma się przez gyrations i pozwalając na rynku hit swój cel. Ty sobie sprawę, że masz przekonanie, że „Jestem zawsze źle i rynek nie trafi mój cel.” To może być prawdziwa lub nieprawdziwa, więc w etapie oznaczania postanowiłeś sprawdzić swój plan, upewnij się, że miał dobre strategie, które strategia działa na koncie demo i że cele są umieszczone w obszarach, które mogą zostać osiągnięte. Jeśli to zrobisz, teraz trzeba puścić i niech twoja strategia wykonać swoją pracę.

Twój projekt może odejść od ekranu, gdy jesteś w handlu, więc nie wcześniej dojrzale wyjść (zakładając, że masz stop i cel na handel). Twój projekt może być również zmusić się do obejrzenia na handel, ale nie można dokonywać żadnych korekt mid-trade-albo cel zostanie trafiony lub stop loss zostanie trafiony. Twój projekt może prowadzić dziennik handlu , podczas gdy handlować tak można napisać o swoim uczuciu, a nie pod wpływem impulsu działając na nich. W tych sposobów, poprzez praktykę dostaniesz przyzwyczajeni do posiadania transakcji podczas gdy rynek porusza się w przód iw tył.

Słowo końcowe

kwestie handlowe wymagają poważnej pracy. Wszyscy mamy pewne tendencje, które ranią naszą rentowność, ale przez odkrywanie czym one są, określenie, co z tym zrobić, a następnie zaprojektowanie plan, jak będziemy używać nowego znaleźć wiedzę, możemy potencjalnie przezwyciężyć nasze problemy handlowych. Ten proces nie nastąpi z dnia na dzień i wymaga podejmowania osobistej odpowiedzialności, zamiast obwiniać rynku lub brokerów za nasze straty.