Dzienna analiza

SAMT 2006

wskaźnik trendu

Published / by admin

W tym artykule mam zamiar pokazać wam i http://www.opcjeonline.com/opteck/ expain wskaźnik trendu wskaźnika DMI i powiem wam, jak go używać. Wskaźnik ten ma okno oddzielna i wyglądać następująco.

W ustawieniach wskaźnika Mam 20 Cykl i mam wybrać, aby pokazać jedyny plus DI i DI minus. Mamy sygnały, gdy zielona lub czerwona średnia ruchoma przejdź nad poziomem 25. Gdy zielona średnia ruchoma będzie powyżej 25 mamy możliwy ruch tutaj w górę. Kiedy czerwona średnia ruchoma będzie powyżej poziomu 25 mamy możliwy ruch w dół. Dobrą dla tego wskaźnika jest to, że nie odświeżenia. Jest przesuwając po świecy blisko, a nie wtedy, gdy świeca jest w ruchu. Oczywiście jest to tylko wskaźnik, ale osobiście uważam jej sygnały dokładniejsza na rynku trendów niż inne wskaźniki. Jak można go używać? pokażę kilka przykładów.

 

Spójrz na tym wykresie. To od pary GBPUSD walutowym. Narysowałem linię trendu, jak widać na wykresie i po zwyżkowy akcji kilku minutach mamy niższe maksima z buiyng kulminacji na szczytach. Cena czyni jedną próbę przedarcia średniej ruchomej ze sprzedażą kulminacyjny, ale nie miało to it.Look behavor DMI w tym miejscu. Znajduje się poniżej kliknij tutaj poziomu 25.To chroni przed wczesnym wpisu. Następnym razem, że cena próbuje przełamać średniej kroczącej wskaźnik DMI jest powyżej średniej i wreszcie cena zepsuł średnia ruchoma i mamy silną niedźwiedzi ruch po tym. Czy wskaźnik przewidzieć ruch cen? Oczywiście nie. Ale DMI liczy siłę trendu i może filtruje niektóre z branż takich jak stan powyżej.

Można również łączyć DMI z Ichimoku. Spójrz na tym powiązanie wykresie. Narysowałem dwa prostokąty. Jeden na DMI, a drugi w głównym wykresie, gdy cena próbuje zerwać chmurę Kumo. DMI pokazuje nam jeszcze, że cena ta próba ma siłę i jest możliwe, wyrwać się z Kumo. Ostatecznie cena złamał Kumo i przeniósł się do góry. Gdy używam DMI filtrować moje transakcje zazwyczaj potrwać dłużej wygaśnięcia, jak 10 lub 15 minut. DMI jest dobrym narzędziem dla mnie.